Αναζήτηση: Μίλων Γιαννιτσών

Πρωτάθλημα γυναικών : Ποσειδώνας Βέροιας - Μίλων Γιαννιτσών 3-0

Νίκη για την ομάδα γυναικών του Ποσειδώνα Βέροιας επί του Μίλωνα Γιαννιτσών με 3-0 σετ(25-17,25-16,25-14) μετά από σπουδαία εμφάνιση. Παίζοντας εξαιρετικά από την αρχή του αγώνα και με όπλο το σέρβις, δεν άφησε κανένα περιθώριο στην ομάδα των Γιαννιτσών να αντιδράσει και να διεκδικήσει κάτι καλύτερο. Η απόδοση της ομάδας κινήθηκε σε ψηλά στάνταρ σε άμυνα και επίθεση. Όλες οι αθλήτριες που χρησιμοποιήθηκαν, παίξανε...

Διαβάστε το άρθρο

Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών : ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Γ.Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 1-3

Ακόμη μία σπουδαία νίκη για την ομάδα μας! Αυτή τη φορά επικράτησε με σχετική άνεση επί του Μίλωνα με τελικό σκορ 1-3. Μία εκτός έδρας νίκη απέναντι στην ομάδα που είναι η φετινή ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος. Παρότι η ομάδα μας αγωνίστηκε χωρίς την βασική διαγώνιο, τα κορίτσια μας ξεκίνησαν δυνατά το παιχνίδι και κατέκτησαν εύκολα τα πρώτα δύο σετ. Για ακόμη ένα παιχνίδι όμως, μετά το δεύτερο νικηφόρο...